Instalace, deinstalace a expresní opravy čerpadel

Potřebujete navrhnout ideální řešení pro čerpání vody, nainstalovat nebo opravit čerpadlo? Bez vody se žije těžko a proto se snažíme tyto práce dělat expresně. 

Instalace nových čerpadel

Od návrhu ideálního řešení pro Vaše specifické podmínky až po zapojení čerpadla na systém v domě. Provádíme montáže čerpací techniky včetně kompletního příslušenství. Instalujeme ponorná čerpadla, domácí vodárny, expanzní nádoby, motorové spoušteče, tlakové spínače i hladinové sondy. 

 

Reinstalace čerpadel, osazení čerpadla hlídáním hladiny

Nekvalitně nainstalované čerpadlo vám dokáže studnu i zničit. Pokud se čerpadlo či potrubí dotýká stěn studny, je schopno opakovaným spouštěním rozbít skruže potažmo celou strudnu. Je tedy důležité instalaci čerpadla věnovat pozornost. Máte-li problém s nízkou hladinou vody, jsme schopni nainstalovat čerpadlo na ležato. Díky tomu můžete využívat téměř celý sloupec vody ve vaší studni. Také čerpadla osazujeme motorovým spouštěčem a hladinovou sondou.

 

 

Opravy čerpadel

Pokud vám neteče voda, nutně to neznamená že je čerpadlo rozbité. Příčin může být celá řada – rozbitý tlakový spínač, překlesaný kabel nebo nefunkční zpětná klapka. Drobné opravy jsme schopni řešit na místě. Pokud je problém většího charakteru, zkusíme opravit čerpadlo na dílně pokud je to možné a poté Vám ho nainstalujeme zpět.

Kontakt čištění studní

Michal Schneider

Zelenohorská 186/10,
326  00, Plzeň
IČO: 02960575

Email

info@cisteni-studni.cz